ilustrativní fotografie
8.května 2019

Své komentáře můžete posílat na email rcrallyintercup@gmail.com

Rozhovory s jezdci po skončení závodu

10. Holínek Michal - Vyhrát Total a porazit tak Romana na domácí půdě je super. Roman si dal opět velkou práci s přípravou tratě a musím uznat, že to bylo hodně náročné hlavně na fyzičku. Dojel jsem domů úplně vyřízený a v neděli mě bolel celý člověk. Je škoda, že Tom měl technické problémy, byli to super boje. Jsem také rád, že Radek dojel na 3. místě a tak pro náš Asport jsou to dvě pódiová místa.

15. Kalík Roman - 26 km nachozeno za celý den . Počasí bylo objednáno a tak myslím za mne že závody se vydařili na výbornou . Hlavně bych chtěl poděkovat Jana , Karolince Ondrovi a Matějovi Kalíkovým za pomoc s chystání tratí. A pak ostatním za dodržování pořádku a úklidu na konci závodů.

Závody proběhli parádně z druhým místem jsem spokojený jen budeme muset víc zapracovat na jezdeckém stylu ať se přiblížíme k Michalovi a tak též mu gratulujeme k prvnímu místu v kategorii.

18. Pikner Tomáš - Naposled jsem jel Total rally v roce 2015, takže pro mě to byl prakticky nový závod. Sám jsem byl zvědavý, jak mě to půjde, protože vím, že zejména Roman je tady v historicích na domácích tratích hodně dobrý. No nicméně od začátku jsem si to rozdával o vteřinky s Michalem, tedy až do 4 RZ, kdy se mě těsně před cílem rozpadlo řízení a dostal jsem VP, ale to je rally a patří to k  závodění. Po opravě (za kterou děkuji pohotovému Marťovi Mudříkovi) jsem se snažil dál tlačit na pilu, protože zajíci se počítají až po honu, ale kluci to s přehledem dotáhli do cíle a na mě zbyla brambora, ale i za tu jsem rád, protože to mohlo dopadnou hůř. Závod se mě hodně líbil. Roman přípravě věnoval velké úsilí a postavil těžké, technické, krásné tratě, a za to mu patří velké poděkování.

Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt