7. RC Rally Třanovice 2023 - fotogalerie od Karolíny Bortelové

7. RC Rally Třanovice 2023 - fotogalerie od Michał Machała

Rozhovory s jezdci po skončení závodu

9. David Březík -
7. RC rally Třanovice byla pro mě velká výzva, protože to byla úplně neznámá trať a zároveň i prostředí.

Když jsme přijeli a podíval jsem se na traťě, tak jsem měl velké obavy, jak to spolu s autem přežijeme :-)

Asi nejhorší na tom bylo to, že shakedown byl velmi krátký, a když nás tam bylo 10, tak tam pomalu si trať nešlo vyzkoušet, ale i tak jsem v rychlosti stihnul vyzkoušel pneumatiky Buggy, které jsem po pár jízdách zamítl a nasadil jsem raději blocky, se kterými jsem též již hodně dlouho nejel. Vůbec jsem si nebyl jistý, jestli se mi s blocky bude dařit, ale na první RZ jsem zajel 7. čas, a tak jsem byl hodně překvapený. Další RZ byly již na přeskáčku. Jednu RZ jsem zajel 10. čas a další 16. čas, potom přišly RZ jenom v lese, které se mi moc nedařily a propadl jsem se dolů.

Pak přišly na řadu poslední dvě nejdelší 5 minutové RZ a věděl jsem, že buď si celkové pořadí udržím, něco málo získám nebo taky hodně ztratím.

Nakonec se vše vydařilo a i když bylo na trati v lese místy hodně bláta, tak to auto přežilo a dojel jsem celkově na 10. místě, což je mé zatím úplně nejlepší umístění.

V Juniorech jsem zkončil na 3. místě a odnesl jsem si s sebou domů krásný pohár, diplom a především to nejcennější, což jsou krásné vzpomínky.

7. RC Rally Třanovice jsem si náramně užil a moc rád na ni budu vzpomínat, už se moc těším na další závody.

17. Tomáš Pikner - V první řadě chci poděkovat celému pořadatelskému týmu Moravia Cupu za uspořádání parádního závodu. A ten bufet, ten byl. Jinak co se týče mého výkonu, tak musím být spokojený. Auto i v těchto náročných podmínkách fungovalo parádně a náš souboj s Romanem v historicích byl opět o napínavý ve vteřinkách a to mě baví.

18. Roman Kalík - Děkujeme za pozvání do pěkné lokality, tratě zde byly parádní.  V závodě jsem opět sváděl souboj s Tomem Piknerem, většinou to bylo kdo udělá míň chyb a tentokrát to byl Tom :). Tím mu gratuluji. A doufám že nás opět příští rok pozvou kluci z Těšína  a samozřejmě tem katering byl vynikající.

27. Karolína Kalíková - Super závody. Tratě dlouhé akorát. Dávám yes  a ještě přidávám video co jsem natočila.

48. Jiří Marholt - Ahoj, za nás byl závod naprosto famózní malé zatáčky, bláto v kastle, v lese běh ala Tarzan paráda k tomu super hot dog pivo limada dáváme palec nahoru. Jako celá soutěž co se jede go go vše super přípraven 2Draci

Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt