.
Celkem startujících - 374
Celkem v cíli - 348
Celkem odstoupených - 26
Průměr jezdců na závod - 46
Průměr jezdců v cíli - 43
Průměr odstoupených na závod - 3
Celkem závodů – 8
Celkem rz – 75
Průměr rz na závod – 9
Nejmín rz - 5. SPEEDWAY rally - 7
Nejvíc rz - 16. Jump rally – 12
Nejkratší rz - 9. Sheron rally - RZ9 (SS)Marques - 00:00:51.956 - Kutal Vít
Nejdelší rz – 16. JUMP rally – RZ1 - Nedachlebice – 00:05:17.128 - Lysák Tomáš
Celkem jezdců přihlášených na závody - 84
Počet bodujících jezdců v celkové klasifikaci- 22
Celkem jezdců v kategorii 2WD – 15
Počet bodujících 2WD - 13
Celkem jezdců v kategorii Junior – 33
Počet bodujících Juniorů - 17
Celkem jezdců v kategorii Historic – 10
Počet bodujících historiců - 10
Celkem jezdců v kategorii SuperJunior – 12
Počet bodujících SuperJuniorů - 12
Celkem jezdců v kategorii Dámy – 10
Počet bodujících Dámy - 10
Nejvíce startujících – 2. VEST rally - 53
Nejvíce startujících Junior – 2. VEST rally - 23
Nejvíce startujících 2WD – 16. JUMP rally – 5
Nejvíce startujících Historic – 2. VEST rally - 7
Nejvíce startujících SuperJunior – 5. INdoor rally – 9
Nejvíce startujících Dámy – 2. VEST rally, 2. UNIMARCO rally – 8
Nejméně startujících - 5. SPEEDWAY rally - 38
Nejméně startujících Junior – 16. JUMP rally – 12
Nejméně startujících 2WD - 15. MICHELIN rally - 0
Nejméně startujících Historic - 15. MICHELIN rally - 4
Nejméně startujících SuperJunior - 16. JUMP rally – 4
Nejméně startujících Dámy - 16. JUMP rally – 3
Nejvíce v cíli – 10. Sheron rally - 50
Nejméně v cíli - 5. SPEEDWAY rally – 35
Nejméně odstoupených - 5. INdoor rally, 15. MICHELIN rally, 2.UNIMARCO rally - 1
Nejvíce odstoupených - 20. Total rally – 4
Kompletně absolvovali všechny závody – 12 - Šimon Večerka, Tomáš Mudřík, Tomáš Bílek, Filip Kopecký, Martin Mudřík, Tomáš Mikl, Jakub Mudřík, Michal Holínek, Tomáš Barták, Marie Jandoušová, Petr Šíma, Karolína Kalíková,
Celkový počet týmů – 35
Počet bodujících týmů – 16
Vítězný tým - GRIFONE (Martin Mudřík, Tomáš Mudřík, Tomáš Mikl)
Vítězství v soutěžích – 4x GRIFONE, 2x RedBull , 2x Vest Monster Team
Celkem startujících značek – 16
Počet bodujících značek – 13
Vítězná značka – Ford
Vítězství v soutěžích – 8x Ford
Nejvíce vítězství jezdci – 4x Vít Kutal
Nejvíce vítězství junioři – 5x Šimon Večerka
Nejvíce vítězství 2WD – 2x Aleš Ticháček
Nejvíce vítězství Historic - 3x Michal Holínek
Nejvíce vítězství SuperJunior – 2x Ondřej Rosík, 2x Karolína Kalíková, 2x Matěj Sedláček
Nejvíce vítězství Dámy – 4x Martina Pekařová, 4x Marie Jandoušová
Vyhrané rz-ty
Jezdci
Kutal Vít - 42
Večerka Šimon - 13
Lysák Tomáš - 7
Trnka Victor - 4
Mudřík Tomáš - 4
Bílek Tomáš - 2
Pavlát Petr - 1
Čejchan Martin - 1
Značky
Ford – 59
Škoda – 7
Hyundai - 4
Toyota - 3
Peugeot - 1
Týmy
Vest Monster Team - 55
ŠKODA Samohýl Motor - 7
Trivox rc rally racing team - 5
GRIFONE – 4
RedBull - 2
AMK Malá Skála - 1
Celkový čas vítězů závodů - 03:48:43.162
Nejdelší závod - 16. JUMP rally – čas 00:46:33.580 - Lysák Tomáš
Nejkratší závod - 15. MICHELIN rally – čas 00:21:29.283 - Večerka Šimon