Nepříhlášený uživatel
Přihlásit
|
Registrace jezdce
Úvod
Články
Kalendář
Klasifikace
Galerie
Jezdci
Teamy
Pravidla
Historie
Odkazy
Kontakt
Intercup - radio controlled rally
Žebříčky:
Soutěžící
|
2WD
|
Historic
|
Junioři
|
Superjunioři
|
Dámy
|
Teamy
|
Značky
|
Jezdci
|
Mapy všech závodů
Zpět na detail rally
27.10.2002
- 1. Caterpillar Rally
27.10.2002 -
1. Caterpillar Rally
Poznámka:
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Beton
1
14
Zlín
Celkem přihlášených: 14
Junior: 0
Superjunior: 0
Historic: 0
2WD: 0
4WD: 14
Neoficiální startovní listina
Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
Libor Macháň
Triner - Hůlka
Roto Motorsport
Škoda Octavia WRC
4WD
2.
Michal Karlík
P.Solberg - Mills
Karlík Motorsport
Subaru Impreza WRC
4WD
3.
Radek Hobza
Fagaso - Paiero
Viking Speed Racing
Mitsubishi Lancer WRC
4WD
4.
Vladimír Karlík
Joseph - Boyere
Karlík Motorsport
Subaru Impreza WRC
4WD
5.
Petr Matulík
Loix - Smeets
Fast Racing Team
Ford Escort WRC
4WD
6.
Bohdan Sedláček
Trelles - Christie
Viking Speed Racing
Mitsubishi Lancer EVO V
4WD
7.
Zbyněk Mikl
Ipatti - Kajula
Red Bull Rallying
Ford Focus WRC
4WD
8.
T. Dočkal
Dočkal - Krečman
Moravia Motorsport
Škoda Octavia WRC
4WD
9.
M. Matzner
Matzner - Palivec
Pivex
Mitsubishi Lancer EVO VI
4WD
10.
R. Granát
Granát - Zimák
Pivex
Subaru Impreza WRC
4WD
11.
Petr Maulis
Bourne - Vincent
Gnosis Racing
Subaru Impreza WRC
4WD
12.
M.Dolanský
M.Dolanský - Gál
S.A.M.
Mitsubishi Lancer EVO VI
4WD
13.
T. Dolanský
T.Dolanský - Pritzl
S.A.M.
Mitsubishi Lancer EVO VI
4WD
14.
J.Hlaváč
Hlaváč - Zelinka
Hlaváč R.T.
Peugeot 206 WRC
4WD
Fotogalerie předchozího ročníku
Neoficiální startovní listina
Časový harmonogram
Tabulka jezdců
po 3. soutěži
Jméno
Jezdec
Body
1.
Martin Čejchan
M.Čejchan
42
2.
Šimon Večerka
Š.Večerka
37
3.
Tomáš Mudřík
T.Mudřík
25
4.
Aleš Čejchan
A.Čejchan
20
5.
Jakub Charvát
J.Charvát
19
6.
Jakub Mudřík
J.Mudřík
18
7.
Pavel Klajbl ml.
P.Klajbl ...
13
8.
Tomáš Lysák
Lysák
6
9.
Martin Mudřík
Thiry
6
10.
Tomáš Mikl
Vouilloz
5
Kompletní výsledky
Tabulka teamů
po 3. soutěži
Název teamu
Body
1.
GRIFONE
28
2.
RC Rally Racing Team
26
3.
TUX-racing
16
4.
Vest RC Rally
15
5.
TUX-racing Junior
14
6.
TMR
7
7.
Monster Energy Team
5
8.
Čamlíkov Rally Sport Zlín
3
9.
Hroch Rally Team
1
10.
Schwáb Racing
1
Kompletní výsledky
Úvod
|
Články
|
Kalendář
|
Výsledky
|
Klasifikace
|
Galerie
|
Jezdci
|
Teamy
|
Pravidla
|
Historie
|
Odkazy
|
Bazar
|
IZ, spolek.
|
Kontakt
All Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA ©
2010 INUA s.r.o